Elementary School praktycznie i z pasją o edukacji

Zobacz także

AKADEMIA EDU-TERA

Lato. Piękne słońce. WAKACJE!!!

To najpiękniejszy okres dla wszystkich nauczycieli. Można w końcu odpocząć! Zregenerować siły, spędzić czas z najbliższymi, nadrobić zaległości w stosie ulubionych lektur i składanych przez tyle miesięcy czasopism do poczytania.

To przede wszystkim czas dla siebie, czas na pewnego rodzaju podsumowania i refleksje… Co i w jaki sposób udało się zrealizować w tym roku szkolnym? Z czego jesteśmy zadowoleni, co można byłoby zrobić lepiej i skuteczniej? Kto nas wspierał a jakie okoliczności odbierały chęć do działania? Czego oczekujemy na progu nowego roku szkolnego? W jaki sposób wzmocnić swój system motywacji, jakie cele zrealizować? W jaki sposób skuteczniej zadbać o równowagę życia zawodowego i prywatnego? Co jest naprawdę ważne dla każdego z nas? Jak zaplanować działania z dziećmi, uczniami oraz grupą rodziców tak, aby było widać sukcesy, efekty oraz prawdziwą i rzetelną współpracę i współdziałanie?

Na te wszystkie pytania odpowiada dla Państwa specjalna letnia oferta:

AKADEMIA EDU-TERA!!!

Proponujemy Państwu pakiety szkoleń, których celem jest poszukanie i odnalezienie drogi do realizacji samego siebie w harmonii z samym sobą.

Chcemy dostarczyć Państwu gotowych narzędzi, technik i metod ułatwiających odnalezienie odpowiedzi na nurtujące pytania, pomagamy wyznaczać cele i możliwości ich realizacji. Łączymy tematykę szkoleniowa w taki sposób aby podczas jednego spotkania otrzymali Państwo kompendium do pracy nad własnym rozwojem oraz rozwojem metodyki nauczania i wychowania, czyli w jaki sposób realizować obszary podstaw programowych, w jaki sposób włączyć rodziców w proces rozwoju ich własnych dzieci a Państwa przedszkolaków czy uczniów. Przywiązujemy ogromna wagę do twórczych i kreatywnych rozwiązań, do odnalezienia taktu pedagogicznego i prawdziwej pasji nauczania i wychowania.

Proponowane przez zespół naszych trenerów rozwiązania mają pokazać Państwu że „wyjść poza schemat”, stosowanie nowatorskich technik i metod bardzo wyraźnie wpływa na to, „aby chciało się chcieć” i daje możliwość czerpania radości z podejmowanych codziennie działań zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

Pakiety Szkoleniowe

W każdym wybranym przez Państwa pakiecie szkoleń może uczestniczyć 30 osób. Szkolenie odbywa się w wybranym i dogodnym dla Państwa miejscu ( Państwa przedszkole czy szkoła) oraz w uzgodnionym wcześniej terminie pod numerem telefonu: 508 024 753. Zachęcamy do łączenia kilku rad pedagogicznych z kilku placówek w ramach obniżenia Państwu kosztów szkoleń pakietowych (wystawiamy tyle faktur ile placówek uczestniczy w szkoleniu pakietowym) lub podajemy kwotę odpłatności za jedną osobę, biorąca udział w szkoleniu. Wystarczy zebrać odpowiednią ilość osób.

Szkolenie trwa 6 godzin dydaktycznych, czyli 4,5 godziny zegarowej. Szkolenia prowadzone są przez jednego bądź dwóch trenerów.

Afiliacje trenerów dostępne są na naszej stronie internetowej www.edutera.pl w zakładce ZESPÓŁ.

Wszystkich szczegółowych informacji udzielamy pod numerem: 508 024 753

AKADEMIA EDU-TERA jest przygotowana w oparciu o zbadane potrzeby nauczycieli w całej Polsce.


 

Zatem prosimy o

  1. Zapoznanie się z tematyką szkoleń pakietowych

  2. Zastanowienie się nad tym, co jest dla Państwa najważniejsze

  3. Zebranie grupy zainteresowanych uczestników

  4. Dokonanie najkorzystniejszego wyboru podziału kosztów szkolenia pakietowego

  5. Podanie adresu pod którym ma się odbyć nasze spotkanie

  6. Ustalenie daty spotkania

To wszystko! Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Magdalena Skórkowska

508 024 753

www.edutera.pl

magdalena.skorkowska@edutera.pl