Elementary School     Szkolenia z ekspertami

Wraz z pierwszymi zwiastunami wiosny ruszyły nasze projekty!

Witamy!

Wraz z nadejściem wiosny i z jej pierwszymi zwiastunami, ruszyły nasze projekty szkoleniowe, przygotowywane w pierwszym kwartale roku.

Projekt „Starość zaczyna się już w przedszkolu…” czyli włączanie Seniorów w życie najmłodszego pokolenia, pozwolił nam odwiedzić Śląsk, Małopolskę oraz Lublin. Przed nami województwo świętokrzyskie i mazowieckie. Warszawa zaprosiła nas do 10 przedszkoli jeszcze w maju!

Wszystkie informacje i krótkie opisy zrealizowanych szkoleń wraz z dokumentacja fotograficzną zamieszczamy na stronie www.edutera.pl w zakładce: http://www.edutera.pl/starosc-w-przedszkolu/

oraz w planowanych postach na FB!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tymi wydarzeniami.

Równolegle ruszyły warsztaty promocyjne realizowane dla Wydawnictwa Szkolnego PWN. Nasi trenerzy po raz kolejny odwiedzają zakątki naszego kraju od północy po południe i od wschodu na zachód!

Tematyka warsztatów spotyka się z dużym zainteresowaniem, a trenerzy z wdzięcznością dzielą się z zaprzyjaźnionymi nauczycielami przygotowanymi materiałami. Wypracowane przez nauczycieli plakaty oraz ćwiczenia utrwalamy w kilku fotkach i udostępniamy na stronie www.edutera.pl w kafelku na dole strony: Szkolenia i warsztaty.

Ciekawa jest również oferta Wydawnictwa kierowana dla Wychowania Przedszkolnego oraz do edukacji językowej.

http://www.wszpwn.com.pl/oferta-wydawnicza/edukacja-przedszkolna,17,223.html


Poniżej miejsca, tematy oraz trenerzy prowadzący warsztaty promocyjne wspólnie z Wydawnictwem Szkolnym PWN.

Światło dzienne ujrzał również przygotowany projekt z Wydawnictwem Wolters Kluwer, nasze tematy, opisy szkoleń oraz trenerzy prowadzący szkolenia dostępne poniżej w Akademii Edukacji Elementarnej:

http://www.szkolenia.abc.com.pl/x_C_Dz__PDNAZ2_szkolenia-oswiata__ZAK_SZKOLENIA_OTWARTE__LL_20.html

Zapraszamy do zapoznania się oraz udziału w proponowanych spotkaniach

Magdalena Skórkowska i zespół EDU-TERA


Więcej aktualności

12345